MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ndrro foton e shokut te cilin je duke kontaktuar ne msn

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Ndrro foton e shokut te cilin je duke kontaktuar ne msn   Tue Oct 27, 2009 1:08 pm

Ky program te cilin po e postoj sherben per te ndrruar fotografin e shokut , ja linku me posht ku mund ta shkarkoni ate program:

Ja Linku Shkarko:
http://www.speedyshare.com/968756499.html

1.Change youre photo
2.Change Friends photo

ti shko te e dyta 2.Change Friends photo .
dhe te del browse e kerkon foton te cilen deshiron me ja fendos shokut edhe shkoj OK pas 5 sekondave do te vereni qe shokut tuaj do ti ndrrohet foto ne display

Verejtje: Kjo vlen vetem ne MSN!
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Ndrro foton e shokut te cilin je duke kontaktuar ne msn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: