MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin   Tue Oct 27, 2009 12:50 pm

#########################
Autori: RZA
Website: www.informatika-ks.tk
Emri i tutoriait: Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin
#########################

Se Pari Hapim Browserin Tone dhe ne te shkruajme kete:


Kodi:
telnet://pop3-serveri-juaj.com:porti#Pastaj Do na hapet Nje Dritare e re, kjo eshte TELNET

Tash e gjitha qe duhet te bejme eshte te logohemi ne kete menyre:

USER useri juaj
PASS passi juaj

Shpresoj se keni kuptu!
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si te logohemi ne pop3 duke perdorur Browserin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: