MC RzA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Google lanson veglën Sidewiki

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin



Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Google lanson veglën Sidewiki Empty
PostSubject: Google lanson veglën Sidewiki   Google lanson veglën Sidewiki I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 7:12 am

Makina më e madhe e kërkimit të internetit Google, ka paralajmëruar lansimin e veglës Sidewiki e cila mundëson publikimin e komenteve në faqe të internetit, të cilat vetëm përdoruesit tjerë të këtij shërbimi do të mund t’i lexojnë.
Sidewiki do t’i hap shfrytëzuesit në anën e majtë të faqeve të internetit një dritare në të cilën do të gjenden komentet e shfrytëzuesve tjerë për faqen e vizituar, raportojnë mediat amerikane.
Komentet do të radhiten sipas rëndësisë, kështu që komentet më interesante do të gjenden në maje të porosive të lëna.
Sidewiki do të mund të gjendet në shfletuesit Firefox e Internet Explorer, derisa së shpejti edhe në shfletuesin Chrome të vet kompanisë Google.
Google ka bërë publike edhe planet e saj për programin i cili do të merret me blerjen e kompanive tjera.
Drejtori ekzekutiv i kompanisë Eric Shmidt ka njoftuar se kompania planifikon të bëj nga një blerje më të vogël për muaj
Back to top Go down
https://mc-rza.forumotion.com
 
Google lanson veglën Sidewiki
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Google O3D
» Google do të krijojë rivalin e Power Point
» Trik Google.Com/ImaGes
» Si Te Gjejm Proxy Ne GoogLe
» Kerkoni MP3 , DIVX , WAREZ ... ne GOOGLE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Lajmet Tech-
Jump to: