MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rrite kualitetin e videove ne YouTube!

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Rrite kualitetin e videove ne YouTube!   Wed Oct 28, 2009 5:52 am

Rrite kualitetin e videove ne YouTube!


Perdoreni kete kod ne menyre te drejte dhe do te keni mundesi ti shihni videot ne YouTube me kualitet shume me te mire.

Krejt cka duhet te beni eshte qe ta hapni nje video ne YouTube dhe ne fund te linkut te asaj videoje ja vendosni kete kod


Kodi:
&fmt=18Pra,

e marrim shembull qe linku i youtube eshte ky


Kodi:
yutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ

dhe ju ketij linku ne fund ja shtoni &fmt=18

, pra


Kodi:
youtube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ&fmt=18


dhe kualiteti eshte shume me i mire tani.


Kujdes: Duhet ta keni rrjetin te mire per ti shikuar pa problem videot me kete menyre !
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Rrite kualitetin e videove ne YouTube!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rant about YouTube
» YouTube: Billy Cobham JimThorpe, PA 9/1/08 Interview
» EC youtube clips.
» Marvin Smitty Smith on YouTube..Funny!!
» Youtube Milestone Reached!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: