MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar   Wed Oct 28, 2009 5:46 am

Per te fikur monitorin (ekranin e Kompjuterit) pas njefare kohe te caktuar shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe klikojme Properties
shkojme te ScreeSaver dhe aty zgjedhim ne fund te tabeles POWEr
pasi klikojme na hapet nje tabele
tek TURN OFF MONITOR zgjedhim kohen pas sa min. duam ta fikim monitorin
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: