MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme   Wed Oct 28, 2009 5:43 am

Ketu do te ju jap nje mundesi per perdoruesit e Kasperskyt se si ta perdorin ate pa perdorur nje license te belere dhe te shpenzojne para kot .

1. Se pari shkoni ne Tray Icon dhe e ndalni mbrojtjen (Protection)

2. Pastaj e Shkarkoni kete Crack :

Kodi:
mediafire.com ?zm405mmt0nrPastaj shkoni sipas hapave te dhen ne kete tutorial.

a) Klikoni me te djathe ne Kaspersky Internet Security/Anti-Virus tray ikon dhe zgjedhni Opcionin Settings

b) Pastaj shkoni ne linkun e opcioneve dhe ja bani un-check Enable Self-Defense si ne foto :Ndaloni Self Defence te Kaspersky

c) Tani shkoni dhe e aktivizoni Windows Registry editor duke shkuar ne RUN > dhe duke shkruajtur regedit (ma merr mendja se te gjithe gati e dijne kete ).

d) Dhe gjene :

Kodi:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \AVP8\environmentDhe selektoni ProductStatus ne anene e djathe te Panelit

f) NDryshoni key-value nga Relase ne BETA, mbyllne registry editor dhe aktivizoni prape self-defense ne Kaspersky .

g) Tani ristartojeni PC-n

h) Pasi ta ristartoni PC , klikone me te djathe ne Kaspersky tray icon , dhe zgjedhne activate...nje opcion i ri do te paraqitet ne dialogun e aktivizimit ne te cilen shkrun Activate BETA version dhe ate e klikoni per te vatzhduar .i) Tani kyquni ne INternet dhe dhe do te paraqite mesazhi per aktivizim te suskeseshem te BETA versonit . Kjo do te jet valide per 30 dite , por nese ju kalon ju prape do te keni mundesi te e beni te njejten procedure . Dhe ta shfrytezoni si me pare pa pare
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hiram Bullock, Billy Cobham, Plays the Music Of Jimi Hendrix

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: