MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Çka janë titrat,dhe si te punojmë me ato?

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Çka janë titrat,dhe si te punojmë me ato? Empty
PostSubject: Çka janë titrat,dhe si te punojmë me ato?   Çka janë titrat,dhe si te punojmë me ato? I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:36 am

Si ti vendosim titrat (Shqip) në film?
Për t`i vendosur titrat shqip ne çfarëdo filmi,atëherë përdorim programin Convert X to DVD të cilin mund ta shkarkoni full këtu;


Kodi:
2shared.com/file/6943662/34dbe8e3/ConvertXToDVDv30012_AST-CREWINFO.html
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Çka janë titrat,dhe si te punojmë me ato?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: