MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ni kod te shkarkoni nga rapidshare pafund [100 % punon]

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Ni kod te shkarkoni nga rapidshare pafund [100 % punon]   Tue Oct 27, 2009 1:12 pm

Mu me funksionoj shum mire per ju se di, provone ndoshta ja vlen...
Sherben per ti downlodu dy fajlla njani mas tjetrit, pra hjeken 15 minutat.

1.Kopjone dhe Ngjite kete kod:

@echo off
echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns
echo ipconfig /release
ipconfig /release
echo ipconfig /renew
ipconfig /renew

Ne cdo tekst editor p.sh: Notepad.
2.Ruani fajllin: rapidshare.de.bat
3.Cdo here kur te downlodoni nga rapidshare klikoni ne te.

nese skuptonni naj sen tregoni
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Ni kod te shkarkoni nga rapidshare pafund [100 % punon]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: