MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide   Tue Oct 27, 2009 1:03 pm

Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide


Ju janë bërë bajat Wallpaperet e njejte ne desktop?
Bëfshi qejf, duke u ndërruar automatikisht përmes "DeskSlide".

Së pari duhët të shkarkoni programin e quajtur "DeskSlide"

Pasi t'a keni instaluar dhe startuar DeskSlide, do ju shfaqet nje dritare konfigurimi, kliko "Next" për të vazhduar.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Ndërro Wallpaper-in e Desktop me DeskSlide
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Wallpaper/Background I made of 80s/90s covers
» Recruiting Music Video Directors

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: