MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Levizja e Mausit me Tastatur !

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Levizja e Mausit me Tastatur ! Empty
PostSubject: Levizja e Mausit me Tastatur !   Levizja e Mausit me Tastatur ! I_icon_minitimeTue Oct 27, 2009 12:45 pm

Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon nalt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe kesh i kjart.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Levizja e Mausit me Tastatur !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: