MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Transfere me te shpejta ne msn

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Transfere me te shpejta ne msn Empty
PostSubject: Transfere me te shpejta ne msn   Transfere me te shpejta ne msn I_icon_minitimeTue Oct 27, 2009 12:42 pm

shum her e kum verejt qe transferet ne msn jan shum te ngadalta dhe vyn shum koh deri sa te transferohet fajlli qe jeni duke e derguar

pra per te shkuar transferi me shpejt ju duhet vetem te beni nudge (dridhje) me rend ti 1her pastaj ai/ajo
1her e kshtu me radh... lajmeroni nese nuk funksionon diqka.
keni me pa se sa shpejt transferohet ..ju pershendes
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Transfere me te shpejta ne msn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: