MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter Empty
PostSubject: Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter   Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter I_icon_minitimeTue Oct 27, 2009 12:42 pm

Shko kshtut > e mer at iconen PTKADSL > shkon nestart > progerams> Startup edhe me te djashten Open edhe at iconen bonja copy paste te starttup pastaj shko ne my network places aty te network tasks ajo qe eshte e kalter si menu shko View network connections te ajo icona ptkadsl shko me te djashten properties te opcions te Dialling Options qe jan si tick Si shej kshtut √ ti hekja krejtve kto shenjat √ edhe ok edhe restaroje pc edhe dheze prap dhe do ta shohesh se do te konektohet atomatic interneti Kjo Vlen edhe per ata qe e kan me ipko klm tuto by the.dity don't forgoted to say thanks
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: