MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Desktop site

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Desktop site Empty
PostSubject: Desktop site   Desktop site I_icon_minitimeTue Oct 27, 2009 11:00 am

Destopin beje Website (Funksionon 100%)

--------------------------------------------------------------------------------

Desktopin beje website !

E hapni Notepad
dhe e shkruni:

----------------------------------------------------------------------------------

<html>
<body>
<iframe
src ="http://www.rrjeta.org"
width="100%" height="100%">
</iframe>
</body>
</html>|

-----------------------------------------------------------------------------------

ktu ku e kum shkrujt une


[url=http://www.rrjeta.org[/url]

ju ne vend te rrjeta.org` e shkruni webfaqen qe deshironi ta vendoni ne desktop
tani e bani save as
dhe e shkruni emri.html
e siguroni ne html format - mos haroni!
tani shkoni properties(desktopit)
edhe hini ne browse dhe shkoni te folderi se ku e keni rujt
e selectoni, apply , pastaj ok
edhe keni me pa qe desktopi ju bohet webfaqe
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Desktop site
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: