MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Me i kthy emailat e fshira

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Me i kthy emailat e fshira   Tue Oct 27, 2009 10:59 am

Ktu po ju tregoj si me kthy prap imellat qe i keni fshire ju
1.Hapni imellen.
2.Klikoni te Nickename edhe hyni (Personal setting)
3.Pastaj ne anen e majte e keni Privacy.
4.Pasi te keni kliku ne privacy,aty tregohen ty lista te ndara me imella.Ne listen e djathtjane imellat e shlyera.
5.Per ti kthyer ato perseri klikoni me te majte ne ndonje imell dhe klikoni (Move to allow list) dhe ajo imell kthehet prap.
Shpresoj te kem qen i kjart.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Me i kthy emailat e fshira
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: