MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Lsho Camer Te Rrejshme Ne MSN

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Lsho Camer Te Rrejshme Ne MSN   Tue Oct 27, 2009 10:57 am

Nese keni deshir me i shlu dikuj camer te rrejshme,
Ki program sherben per me i shlu dikujt camer te rrejshme ne msn.
e mer naj video pi ne youtube e converton ne "avi*mpg*data*mpeg*mp2.
kur ta downloadoni mrenda e keni ni video cka e kam xhet un dhe e convertume osht mundeni edhe at me perdor.
dhe e cesl Splitcam/cliko ati ku shkrun Video dhe e shlon ati videon cka e ke dhe ja shlon ne msn cameren te del aj video clipi.
File Name: Split_Cam Zubo-hack
Size: 4MB |

sendspace.com 27fpsi

ose


ose


megaupload.com CPF5JM0K
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Lsho Camer Te Rrejshme Ne MSN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: