MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hacko servera te cs 1.6

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Hacko servera te cs 1.6   Tue Oct 27, 2009 10:54 am

Se pari e Downloadojm Kete :


Kodi:
mediafire.com ?djjru020qdcPastaj : e Extraktoni qet Program dhe Fajllin .exe e qoni ne C:\ , pasi e keni vendosur ne C:\ , shkojm START > RUN > CMD : tani hapet nje katror i zi p.sh. C:\Documents and Settings\Username>C:\CsDos xx.xx.xxx:xxxxx
Kjo xx eshte shembull se ku duhet shkruar IP-ja e Serverit pasi e keni shenuar Ip-ne shkojm EnteR . Pasi ja ke fut EnteR , Do lidhet ne drejt per drejt ne server duke bere Pingun 50,000, duke pa mundesuar levizjen e lojtareve si pasoj e atakimit te dosit ne server...

WARNING : Serveri Nuk Duhet Te Jete i Siguruar me "HLshield"!

Mos Harro FLM , Tung KLM n' KLM
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Hacko servera te cs 1.6
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: