MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur Empty
PostSubject: Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur   Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 7:14 am

Para disa javësh kemi shkruar për qëllimin e revistës “Entertainment Weekly” që në numrin e radhës të publikojë video shpalljen e parë të vërtetë. Tani mund ta shihni edhe në realitet si duket kjo gjë.
Për shfaqjen e videos në botimin e shtypur “Entertainment Weekly” ka përdorur teknologjinë e kompanisë Americhip, e cila mundëson rreth 70 minuta riprodhim të video dhe audio përmbajtjeve.
BBC ka incizuar video klipin e parë në të cilin mund të shihni se nuk ka të bëjë me asgjë glamuroze. Për shkak të çipit të integruar dhe altoparlantëve revista është bërë më e trashë
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [DVDRip] Girls Aloud Ten: The Hits Tour

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Lajmet Tech-
Jump to: