MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur   Wed Oct 28, 2009 7:14 am

Para disa javësh kemi shkruar për qëllimin e revistës “Entertainment Weekly” që në numrin e radhës të publikojë video shpalljen e parë të vërtetë. Tani mund ta shihni edhe në realitet si duket kjo gjë.
Për shfaqjen e videos në botimin e shtypur “Entertainment Weekly” ka përdorur teknologjinë e kompanisë Americhip, e cila mundëson rreth 70 minuta riprodhim të video dhe audio përmbajtjeve.
BBC ka incizuar video klipin e parë në të cilin mund të shihni se nuk ka të bëjë me asgjë glamuroze. Për shkak të çipit të integruar dhe altoparlantëve revista është bërë më e trashë
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Publikohet video shpallja e parë në revistë të shtypur
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Letter Black - Believe video
» A Video From TED
» unseen video link + Stooges book details
» Youtube video of a recent gig
» stooges live video 1969-1973

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Lajmet Tech-
Jump to: