MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te shkarkojm Muzika nga YOUTUBE !

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Si te shkarkojm Muzika nga YOUTUBE !   Tue Oct 27, 2009 10:51 am

Nje menyr e leht disa e din .. po per fillestar .. spari shkojm ne http://vidtomp3.com
dhe nuk ka nevoj te instaloni asnje program .. dhe ja qfar keni per te berë

1. Kopjoni të gjithë Linkin e këngës që dëshironi ta shkarkoni.
(psh: https://www.youtube.com/watch?v=K7y8GC3DW4Y)
2. Vendos linkin e kopjuar në kutinë e tekstit më poshtë.
3. Kliko "Download", dhe prisni. Ju lutem, kini durim.
4. Kur konvertimit është i kompletuar, kliko në "Download MP3".
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si te shkarkojm Muzika nga YOUTUBE !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Marvin Smitty Smith on YouTube..Funny!!
» Jeff Beck talking about John McLaughlin brand new interview
» Da li mislite da lepo peva uzivo?
» Begin Japanology
» introducing myself

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: