MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 “Microsoft” leshon antivirusin falas

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

“Microsoft” leshon antivirusin falas Empty
PostSubject: “Microsoft” leshon antivirusin falas   “Microsoft” leshon antivirusin falas I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 7:11 am

Microsoft” ka hedhur ne treg nje program antivirus falas i quajtur “Microsoft Security Essentials”, i cili shkarkohet drejtperdrejt nga faqja e tij e internetit.

“Me antivirusin tone perdoruesit mund te kene mbrojtje me cilesi te larte dhe lehtesi ne perdorim”, shpjegon Amy Barzdukas, pergjegjes i sigurise se kompjuterave te “Microsoft”-it.

Nderkohe kritikat e para kane ardhur nga “Symantec”, nje nga shoqerite e specializuara ne sigurine informatike, sipas te cilit “Microsoft” ofron nje mbrojtje te reduktuar.

...download ketu...
http://www.microsoft.com/security/
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
“Microsoft” leshon antivirusin falas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Lajmet Tech-
Jump to: