MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Instalimi i Windows 7

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Instalimi i Windows 7 Empty
PostSubject: Instalimi i Windows 7   Instalimi i Windows 7 I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 7:06 am

Mbasi te keni diskun e instalimit gati futeni ne DVD-R ose DVD-RW dhe i ben restart kompjuterit dhe ne shumicen e rsteve nuk ju duhet te futeni ne BIOS sepse kompjuteri ben boot automatikisht nga DVD.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Instalimi i Windows 7
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Sisteme Operative(OS)-
Jump to: