MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Viruse te Maskuar si Antiviruse

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Viruse te Maskuar si Antiviruse Empty
PostSubject: Viruse te Maskuar si Antiviruse   Viruse te Maskuar si Antiviruse I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:56 am

Si ujku ne perrallen e Kesulkuqes, gjenerata e fundit e sulmeve ne rrjet jane viruset qe hiqen sikur jane antiviruse.

Kercenimi i ri, sipas shoqerise se sigurise “G-Data”, jane programet e rreme te antivirusit.

“Scareware”-et jane bere kohet e fundit nje nga burimet me te medha te perfitimit te krimineleve informatike.

Keta te fundit perdorin nje virus te tipit “kali i Trojes” qe infekton kompjuterin duke i hequr sikur eshte nje aplikacion i nevojshem.

Kujdes mos bini viktim e keti software se dot keni problem me kompjuterin tuaj.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Viruse te Maskuar si Antiviruse
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Virusët dhe Programet Tjera KeqDashëse-
Jump to: