MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 BigBrother Albania 3 fillon ne Shkurt !!

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

BigBrother Albania 3 fillon ne Shkurt !! Empty
PostSubject: BigBrother Albania 3 fillon ne Shkurt !!   BigBrother Albania 3 fillon ne Shkurt !! I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:48 am

Sipas te rejave me te fundit sezoni i ri do te startoj ne Shkurt te vitit pasardhes….Sipas Diskutimeve nga Stafi i Top Channel u vendos qe sezoni i 3-te i BigBrother Albania te startoj ne Shkurt…
Ne emisionin e diell … Adi Krasta ka folur per daten kur do te filloj BigBrother Albania 3…Sipas Te Rejave me te fundit BigBrother Albania 3 do te kete shum shum surpriza te reja dhe gjithcka do te zhvillohet ne nje ambient te ri…

Sezoni i BigBrother Albania 3 … Shkurt 2010

Marr nga http://bbalbania.com/?p=22
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
BigBrother Albania 3 fillon ne Shkurt !!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Bisedë e Lirë-
Jump to: