MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Meksike, kapet nje UFO?

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Meksike, kapet nje UFO? Empty
PostSubject: Meksike, kapet nje UFO?   Meksike, kapet nje UFO? I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:44 am

Mister ne Meksike ku nje televizion zbulon te dhena tronditese per pranine e nje qenieje jashtetokesore ne vitin 2007.

Pamjet filmike tregojne qarte pranine e nje qenieje te panjohur me koke te madhe qe eshte gjetur nga fshatar i quajtur Marao Lopez. Pas testeve te kryera nga shkencetaret, eshte dale ne perfundimin se ne siperfaqen e Tokes nuk ekzistojne qenie te tilla, ndersa e dhena me tronditese eshte ajo e vdekjes se fshatarit pas nje zjarri misterioz qe perfshiu makinen e tij.

Shkencetaret meksikane shprehen se ndodhen perpara nje enigme te madhe, pasi skeleti ka nje forme te cuditshme dhe dhembet nuk kane rrenje. Alieni ka disa tipare te ngjashme me qeniet njerezore por ajo qe te ben me shume pershtypje jane permasat e medha te kokes ku pjesa e pasme eshte me e zhvilluar.

Persa i perket, Marao Lopez, eksperti amerikan i UFO-ve, Joshua P. Warren thote se flaket qe dogjen makinen ishin shume me te nxehta se ato qe njohim ne aktualisht. Pista e pare qe duhet ndjekur ne kete rast eshte ajo e hakmarrjes se mundshme te prinderve te alientit te vogel te gjetur nga fshatari. Ne kete zone jane raportuar shpesh here vizita te cuditshme nga qielli, madje ne fushat me grure jane identifikuar edhe rrathe te cuditshem ne te shkuaren. Kete ngjarje e ka trajtuar edhe gazeta gjermane “Bild”.topchannel
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Meksike, kapet nje UFO?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Bisedë e Lirë-
Jump to: