MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fundi Botes 2012 ? Qfar mendoni ?

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Fundi Botes 2012 ? Qfar mendoni ?   Wed Oct 28, 2009 6:42 am

Lexova me nje website ku flet se mund te jet Fundi I Botes 2012 dmth Kiameti qe kan bo do shkencetar NASA me duket ja ktu mund te lexoni me shum dhe shikoni foton se sa e frikshme mund te jet kjo gje:


http://www.mesazhi.com/news_detail.php?id=12316


Ja edhe ktu filmi qe eshte duke u xhiruar per ket dit:
http://www.whowillsurvive2012.com/


Ne Google vetem ta shtypni 2012 qdo artkull keni me pa The End Of The World Year ...


Veq mos e merrni shum afer zemre se stres valla teper bohet pja nisi prej vetes hehe .....
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Fundi Botes 2012 ? Qfar mendoni ?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Any table tennis session on this weekends? 21,22 Apr 2012
» 2012.05.17 - O2 Arena, Dublin, Ireland
» Return To Forever 2CD and Bonus 5.1 DVD 2012
» Soul Clash Special 1 (3rd January 2012)
» The New Paper Big Walk 2012

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Bisedë e Lirë-
Jump to: