MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Shikone kete Video nga Youtube!

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Shikone kete Video nga Youtube! Empty
PostSubject: Shikone kete Video nga Youtube!   Shikone kete Video nga Youtube! I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:39 am

Ju pershendes antar te nderuar , shikone kete video ne youtube dhe pju kallxoj produktin ma te ri te ABleton , eshte nje APC 40 , nje pajisje multifunksionale sa i perkete Muzikes , deshroj ta blej nje qesi , por spe si a ja vlen , eshte fantazi qfare Mix munesh me ba me kete shume e qartne eshte


Kodi:
https://www.youtube.com/watch?v=Sj3kF6dt4uo
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Shikone kete Video nga Youtube!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [DVDRip] Girls Aloud Ten: The Hits Tour

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Bisedë e Lirë-
Jump to: