MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Kush Jemi Ne?

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Kush Jemi Ne? Empty
PostSubject: Kush Jemi Ne?   Kush Jemi Ne? I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:30 am

Eshtë një web faqe e cila merret me informatikën dhe teknologjinë në përgjithësi. Web faqja është e orientuar me një qëllim, aj që të mbledh të gjithë talentet shqiptarë në këtë lami dhe të kultivojnë talente të reja, në mënyrë që edhe populli shqiptar të ketë një pikëmbështetje për të gjitha problemet dhe diskutimet për botën e kompjuterëve.

Që Nga Viti 2007 Jemi në sherbim të gjithve shqiptarve që kan zgjedhyr për të ndimuar
4000 probleme të ndryshme apo shfrytzuesit e saj.
Qëllimi kryesor i këtij projekti të cilin e bëmë me vetë financim ishte që antarëve të rrjeta.org tu ofrojmë falas këtë shërbim sepse duke e pare gjendjen financiare dhe mos angazhimin për investim në këtë drejtim.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Kush Jemi Ne?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Lajmërime-
Jump to: