MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Rreth IP-ve (Sulmeve qe po bahen)

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Rreth IP-ve (Sulmeve qe po bahen) Empty
PostSubject: Rreth IP-ve (Sulmeve qe po bahen)   Rreth IP-ve (Sulmeve qe po bahen) I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:27 am

Pershendetje anetar,
tash e tutje gjith anetarve qe jan me IPKO do i ndryshohen IP-t dhe mund te kyqen pa problem n'rrjeta, keshtu qe nese vazhdoni prap te sulmoni ne i identifikojm dhe me pastaj nuk mund te kyqeni as ne rrjeta, por do te keni probleme dhe me providerin tuaj si n'kete rast me IPKO-n.

une sapo e perfundova punen e IP-ve, shpresoj te mbledhin mend sulmuesit
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Rreth IP-ve (Sulmeve qe po bahen)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Lajmërime-
Jump to: