MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )   Wed Oct 28, 2009 6:06 am

Kodi:
###########################################
#Tutorial/Mesimi:Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )
#Autori: dar'dan..!
#Web-Site:www.ast-crew.info
###########################################1)Fillojm duke shkarkuar programin Double Killer pastaj e extratoni prej arkivi dhe klikoni mbi DoubleKiller.exe .
2)Tani shkojm tek Options dhe posht e keni folders dhe klikoni tek +(plusi) dhe zgjedhni Dosjet qe doni me i skanu .
3)Klikoni ne RUN dhe ne fund kur te ta perfundon skanimin ju tregon skedaret qe jan 2 here dhe ju mundeni me i fshi ato duke klikuar Delete checked files.

Kodi:
###########################################
#Tutorial/Mesimi:Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )
#Autori: dar'dan..!
#Web-Site:www.ast-crew.info
###########################################
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Iggy does new Swiftcover ad (now with puppet double!)
» I played the Demon double pedal today
» Raw Power new double vinyl 2010
» Double Talkin' Jive
» What Is Dennis Chambers, Doing ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: