MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te shkarkojme filma FREE

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

PostSubject: Si te shkarkojme filma FREE   Tue Oct 27, 2009 10:48 am

Si fillim duhet te kesh te instaluar ne sistem "Internet downloader menager". N.q.s s'e keni mund ta shkarkoni ketu: http://www.internetdownloadmanager.com/idman518.exe.(vetem per firefox dhe explorer) Me pas duhet te gjeni WEB te cilat kan filma si pershembull: http://www.tillsunrise.com/ ose http://mosfli.com Kur te hapi nje film do j'u dali nje Pop-UP qe thot "Download this video now" klikoni aty dhe me pas SAVE.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si te shkarkojme filma FREE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Free Ulterium Records Sampler
» Lebrew Jones Free after 22 years in prison
» Steven Wilson - Grace For Drowning updates and free MP3!
» Free form music groups
» Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Young, Wild & Free Ft. Bruno Mars

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: