MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Nese ju bllokohet Taskmanager

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Nese ju bllokohet Taskmanager Empty
PostSubject: Nese ju bllokohet Taskmanager   Nese ju bllokohet Taskmanager I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:58 am

Shum njerzve ju bllokohet Taskmanager , dhe nuk munden ta qelin , ja un po ju tregoj edhe juve se si me vepru nese ju bllokohet Task menager...........

Kliko Start
Kliko Run
Shkruj gpedit.msc Tani Hapet
Zgjidhe User Configuration
Zgjidhe Administrative Templates
Zgjidhe System
Zgjidhe Ctrl+Alt+Delete options
Zgjidhe Remove Task Manager
Kliko mbi Remove Task Manager option
Bëja ENabled
Tani Përseri Bëje Not Configured Tani Apply
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
shqiprimhPosts : 2
Join date : 2009-12-21

Nese ju bllokohet Taskmanager Empty
PostSubject: Re: Nese ju bllokohet Taskmanager   Nese ju bllokohet Taskmanager I_icon_minitimeWed Jan 27, 2010 7:54 am

mua as run nukpoma qel ket gpedit.msc
Back to top Go down
View user profile
 
Nese ju bllokohet Taskmanager
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: