MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Shikoni vetëm pjesën e shkarkuar të një filmi

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Shikoni vetëm pjesën e shkarkuar të një filmi Empty
PostSubject: Shikoni vetëm pjesën e shkarkuar të një filmi   Shikoni vetëm pjesën e shkarkuar të një filmi I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:56 am

OK
Kjo tuto tregon se si te shikoni vetem pjesen e shkarkuar te nje filmi.
Psh; nje film ka 5 Parte per ti shkarkuar, ju mund ta shkarkoni vetem
te paren dhe ta shikoni, pa pasur nevoje per ti shkarkuar te tjerat !!

Ja Se Si:


Klikoni me te djathten tek parti i shkarkuar, pastaj: Extract files...
Bejeni tick tek: Keep broken files
Shtypni OK
Fillon ekstraktimi prisni...
Te shfaqet nje mesazh shtyp: Cancel
Ketu perfundon gjithqka, tani ju mund ta shikoni pjesen e shkarkuar te filmit.
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Shikoni vetëm pjesën e shkarkuar të një filmi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: