MC RzA

Welcome/Mir Se Vini !
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Si Te Shikojme video N'Paint

Go down 
AuthorMessage
MC RzA
Admin


Posts : 181
Join date : 2009-10-27

Si Te Shikojme video N'Paint Empty
PostSubject: Si Te Shikojme video N'Paint   Si Te Shikojme video N'Paint I_icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:55 am

Si te shikojm video ne paint


1. E hapni ni video ne qfardo formati p.sh .mpg etj...

2. Shtypeni PrintScreen ne tastatur dhe mos e ndalni videon ashtu lejeni .

3. E Hapni paint .

4. Pastaj shkoni Edit>Paste ose CTRL+V .

Edhe mundeni ta shikoni videon , po nuk e keni aty : play,pause,stop ..
Back to top Go down
View user profile http://mc-rza.forumotion.com
 
Si Te Shikojme video N'Paint
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [DVDRip] Girls Aloud Ten: The Hits Tour

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MC RzA :: Mësime/Tutorials-
Jump to: